• ++389 2 2671 201
  • ssnm.info@gmail.com
  • Бул. Климент Охридски 58б 2/3, 1000 Скопје
Ќе го чуе ли Обвинителството новинарскиот крик против насилниците?
ССНМ и ЗНМ остро ги осудуваат заканите кон Героски, институциите да реагираат
Kонкурс за „Награда од Европската Унија за истражувачко новинарство“
ССНМ остро ги осудува заканите на Штерјев кон новинарите
Play
previous arrow
next arrow
Slider

Соопштенија

Активности

Коментари и анализи

ИНТЕРВЈУ СО ФАТБАРДА ЦУРИ, НОВИНАРКА НА ПОРТАЛБ.МК

ИНТЕРВЈУ СО ФАТБАРДА ЦУРИ, НОВИНАРКА НА ПОРТАЛБ.МК

Притисоците стигнуваат од министри и пратеници, до возачи на директори Разговараше: ...
Повеќе
Ќе го чуе ли Обвинителството новинарскиот крик против насилниците?

Ќе го чуе ли Обвинителството новинарскиот крик против насилниците?

Стојанка Митреска На својот грб ги носиме сите закани, уцени и ...
Повеќе
Соработката клучна за напредокот на локалното новинарство

Соработката клучна за напредокот на локалното новинарство

НОВА СТУДИЈА НА „РОЈТЕРС ИНСТИТУТ“ Под притисок на намалениот профит и ...
Повеќе
Пишуваат за непочитување на правата на другите, а не можат да ги остварат своите

Пишуваат за непочитување на правата на другите, а не можат да ги остварат своите

РАБОТНИ ПРАВА НА НОВИНАРИТЕ ВО РЕГИОНАЛНИТЕ И ЛОКАЛНИТЕ МЕДИУМИ Пишува: Орданче ...
Повеќе

Вести

 

Scroll Up